Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Polštář Kansas

Polštář Kansas
Polštář Kansas 70/90 cm je vyroben z polyesterové náplně a z tkaniny z bílého mikrovlákna.
Dostupnost: skladem 5 a více ks
cena: 950 Kč
Doporučujeme
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Polštář  Kansas je vyroben ze sametově příjemné tkaniny a polyesterové náplně. Polštář má klasickou velikost a je vhodný pro alergiky.

Složení

Polštář má vrchní tkaninu z bílého mikrovlákna - jemného batistu (100% PES). Náplň tvoří značkové polyesterové kuličky o hmotnosti 850g. Polštář a vyjímatelná náplň je se zipem, což umožňuje případné doplnění nebo odebrání náplně. Polštář je dodáván v taškách.

Rozměr       

70/90 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že jakékoli mechanické působení na výrobek musí být mírné a působení teploty, vlhkosti a pomocných prostředků apod. musí být krátké.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

 

Parametry Polštář Kansas

Produktové číslo 5894-7658-6542
Výrobce FAN
Hmotnost 2.50 kg