Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Polštář Heilderberg

Polštář Heilderberg
Polštář Heilderberg 70/90 cm je vyroben z vyjímatelné náplně z kuliček a z vysoce kvalitní tkaniny z bavlny prošité s vláknem Tencel. Je vhodný pro alergiky.
Dostupnost: skladem 2 ks
cena: 1 100 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Polštář Heildelberg je vyroben z vysoce kvalitní příjemné tkaniny z bavlny, která je prošitá s vláknem Tencel a vyjímatelné polyesterové náplně z kuliček. Polštář má klasickou velikost a je vhodný pro alergiky.

Složení

Polštář má vrchní tkaninu ze 100% bavlny prošité s vláknem Tencel. Náplň tvoří značkové polyesterové kuličky (60% PES a 40% Lyocell). Polštář je dodáván v taškách.

Rozměr       

70/90 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že jakékoli mechanické působení na výrobek musí být mírné a působení teploty, vlhkosti a pomocných prostředků apod. musí být krátké.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

 

Parametry Polštář Heilderberg

Produktové číslo 1121-2237-9435
Výrobce FAN
Hmotnost 2.50 kg