Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Sůl z Mrtvého moře do koupele se skořicí

Sůl z Mrtvého moře do koupele se skořicí
Výrobek z rodinné mýdlárny ze 100% přírodních látek. Sůl z Mrtvého moře se skořicí napomáhá k odstranění nečistot a tuku z pokožky. Koupel má relaxační a uklidňující efekt. Krystaly této soli obsahují unikátní přírodní složení hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou. Hmotnost: 150 g
Dostupnost: skladem
cena: 97 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Výrobek z rodinné mýdlárny ze 100% přírodních látek. Sůl z Mrtvého moře se skořicí napomáhá k odstranění nečistot a tuku z pokožky. Koupel má relaxační a uklidňující efekt. Krystaly této soli obsahují unikátní přírodní složení hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Po koupeli opláchněte tělo vlažnou vodou.
Hmotnost: 150 g

Hmotnost

150 g

Složení

Salt/NaCl/, cinnamomumloureirii

 

SŮL Z MRTVÉHO MOŘE

Maris salis

Mrtvé moře i sůl z něj je skutečný zázrak přírody, je považováno za největší a nejstarší přírodní lázně (SPA – z latinského Sanus Per Acquam – Voda pro zdraví.) na světě. Mořská voda je čerpána do nádrží, kde dochází k účinné krystalizaci soli a vypařování vody. Poté je sůl rozprostřena na větší ploše a vysoušena na slunci. Jak jistě všichni víme, sůl lze užívat vnitřně i například do koupelí.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Již od starověku vnikaly pod rukama Římanů a Židů lázně na březích Mrtvého moře, kde využívali mocných účinků soli. Minerály obsažené v soli příznivě a hojivě působí na lidské tělo, kde léčí lupénku, ekzémy, zlepšuje krevní obraz a pružnost pokožky.

Relaxační koupele

Při kožních problémech a podrážděném nervovém systému.

Doporučení: sůl z Mrtvého moře, bylinková sůl z Mrtvého moře (růže, levandule, máta nebo skořice)

K potírání pokožky

K vyživení pokožky a její pružnosti.

Doporučení: peelingová mycí sůl do koupele

Na očistu těla

Zvlášť vhodná při lupénce či ekzému.

Doporučení: mýdlo se solí z Mrtvého moře

 

Skořice

Cinnamomum loureirii​

Ačkoliv je dnes skořice známá spíše jako koření, ve starověku si ji velice cenili pro její dezinfekční účinky. Některé prameny dokonce uvádějí, že byla dražší než zlato. Používá se kůra. Skořice je vhodná jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Skořice se podílí na úspěšné léčbě kožních infekcí, kde ničí bakterie. Kromě toho zvyšuje mozkovou aktivitu a má dezinfekční a antibiotické účinky. Zvyšuje obranyschopnost organismu, užívání se doporučuje i při nachlazení a chřipce. Zevně se používá proti revmatismu. Skořice se používá jako prostředek proti nachlazení, kašli, chřipce.

Relaxační koupele

Skořice prohřívá, je vhodná při nachlazení, chřipce.

Doporučení: skořicová mýdlová drť do koupele

Na očistu těla

Skořice je zvlášť vhodná na mastnou pleť.

Doporučení: bylinkové mýdlo se skořicí

Parametry Sůl z Mrtvého moře do koupele se skořicí

Produktové číslo 5469-9875-3578
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.20 kg