Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Přírodní tuhý bylinkový šampon s kopřivou

Přírodní tuhý bylinkový šampon s kopřivou
Tuhý šampon je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Kostka se namydlí na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna, kterou lze lehce opláchnout. Šampon dobře promastí suchou vlasovou pokožku, zregeneruje ji a zvláční. Podle potřeby lze tuhý šampon použít i na mytí celého těla. Hmotnost šamponu: 110 g.
Dostupnost: skladem
cena od: 115 Kč
Doporučujeme
Vybrat jiný

Výběr obalu Hygienický papírový sáček

  • Hygienický papírový sáček

    Hygienický papírový sáček
  • Dárkové balení (+12 Kč,-)

    Dárkové balení

Nevybrali jste si z nabízených možností?

Konečná cena: 115 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Tuhý šampon je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Kostka se namydlí na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna, kterou lze lehce opláchnout. Šampon dobře promastí suchou vlasovou pokožku, zregeneruje ji a zvláční. Podle potřeby lze tuhý šampón použít i na mytí celého těla.

Hmotnost

110 g

Složení

Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Castorate, Sodium Sweet Almondate, Citrus Grandis Seed Extract, Ascorbic Acid, Glycerin, Urtica Extract, Propylene Glycol

 

 

KOPŘIVA DVOUDOMÁ

Urtica dioica

Tolika lidmi nenáviděná rostlina, a přesto tak úžasná. Používáme nať a listy. Sbíráme od května do září, za pěkného počasí. Kopřiva je vhodná jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Kopřiva obsahuje mnoho živin, snižuje prokrvení, potlačuje krvácení, mírní artiritidu a revmatismus.

Relaxační koupele

Tiší revmatické opuchliny, zánětlivá onemocnění cest močových, pomáhá při léčbě kožních onemocnění, revmatu a astmatu, zastavuje krvácení, účinně pomáhá proti chřipkovým virům.

Doporučení: kopřivová mýdlová drť do koupele

K potírání pokožky

Čerstvá bylina se používá na „bičování“ částí těla napadeným revmatismem, artritidou či bolestmi nervových kořínků. Bolest vzniklá důsledkem požahání ustoupí po natření postižených míst olivovým olejem, nejlépe třezalkovým.

Doporučení: živý bylinkový olej s třezalkou

Na očistu těla

Je vhodná při tvorbě lupů, lupénky, mykóze kůže. Používá se k masážím vlasové pokožky, proti vypadávání vlasů, dodává jim lesk, pružnost a zesílení.

Doporučení: tuhý bylinkový šampon s kopřivou

Co zajímavého na vnitřní užití?

Čípek z vaty namočený do kopřivové šťávy vsunutý do nosní dírky zastavuje krvácení. Mladé kopřivy připravené jako špenát či do jarních zeleninových salátů dodají organisnu potřebné živiny, především třísloviny, vitamíny A, B a C, sloučeniny železa, vápníku a draslíku.

A co je psáno krásnou češtinou v Matthioliho Herbáři

„Chtěl by někdo jistě věděti, je-li živ či mrtev, vezmi žahavé kopřivy, přilož mu je na rameno, hnát či tvář a nech je tam chvíli ležeti. Zardí-li se kůže a naskočí pupence, tedy má ten člověk v sobě ještě duch života.“

Parametry Přírodní tuhý bylinkový šampon s kopřivou

Produktové číslo 5478-9856-9632
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.17 kg