Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Mýdlová drť do koupele s kozím mlékem

Mýdlová drť do koupele s kozím mlékem
Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany. Hmotnost: 100 g.
Dostupnost: skladem
cena: 67 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany.

Hmotnost

100 g

Složení

Sodium olivate, aqua, sodium cocoate, ascorbic acid, sodium palmate oil, citrus grandis seed extract, Caprae lac, glycerin.

 

KOZÍ MLÉKO

lac caprarum

Jak jistě všichni víme, mléko lze užívat vnitřně, ale pozornost zasluhují i jeho účinky při vnějším užití. Léčivé vlastnosti nejlépe využijeme v kombinaci vnitřního a vnějšího užití. 

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Kozí mléko se již dávno používalo při kožních problémech, dnes známých jako lupenka či ekzém. V předválečných letech zázračně pomáhalo lidem s tuberkulózou a migrénami. Kozí mléko obsahuje velké množství vitamínů A, B1, B2, B12, C, D, E, a zinek, které velmi příznivě působí na pokožku. Zvláště vhodné je pro jemnou dětskou pokožku, pro alergiky, astmatiky, pro lidi s atopickým ekzémem nebo lupénkou.

Relaxační koupele

Koupele jsou vhodné při kožních problémech a na velmi citlivou a dětskou pokožku. 

Doporučení: mýdlová drť s kozím mlékem

Na očistu těla

Mýdlo s kozím mlékem je zvlášť vhodné při lupence či atopickém ekzému.

Parametry Mýdlová drť do koupele s kozím mlékem

Produktové číslo 8241-9632-8745
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.16 kg