Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Mýdlová drť do koupele se skořicí

Mýdlová drť do koupele se skořicí
Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany. Hmotnost: 100 g.
Dostupnost: skladem
cena: 67 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany.

Hmotnost

100 g

Složení

sodiumolivate, aqua, sodiumcocoate, ascorbic acid, sodiumpalmate,citrus, grandisseedextract, glycerin, Cinnamomumcassia bark, Powder

 
 
Skořice

Cinnamomum loureirii​

Ačkoliv je dnes skořice známá spíše jako koření, ve starověku si ji velice cenili pro její dezinfekční účinky. Některé prameny dokonce uvádějí, že byla dražší než zlato. Používá se kůra. Skořice je vhodná jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Skořice se podílí na úspěšné léčbě kožních infekcí, kde ničí bakterie. Kromě toho zvyšuje mozkovou aktivitu a má dezinfekční a antibiotické účinky. Zvyšuje obranyschopnost organismu, užívání se doporučuje i při nachlazení a chřipce. Zevně se používá proti revmatismu. Skořice se používá jako prostředek proti nachlazení, kašli, chřipce.

Relaxační koupele

Skořice prohřívá, je vhodná při nachlazení, chřipce.

Doporučení: skořicová mýdlová drť do koupele

Na očistu těla

Skořice je zvlášť vhodná na mastnou pleť.

Doporučení: bylinkové mýdlo se skořicí

Parametry Mýdlová drť do koupele se skořicí

Produktové číslo 4514-7853-9512
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.16 kg