Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Přírodní tuhý bylinkový šampon s rakytníkem

Přírodní tuhý bylinkový šampon s rakytníkem
Tuhý šampon je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Kostka se namydlí na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna, kterou lze lehce opláchnout. Šampon dobře promastí suchou vlasovou pokožku, zregeneruje ji a zvláční. Podle potřeby lze tuhý šampon použít i na mytí celého těla. Hmotnost šamponu: 110 g.
Dostupnost: skladem
cena od: 115 Kč
Vybrat jiný

Výběr obalu Hygienický papírový sáček

  • Hygienický papírový sáček

    Hygienický papírový sáček
  • Dárkové balení (+12 Kč,-)

    Dárkové balení

Nevybrali jste si z nabízených možností?

Konečná cena: 115 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Tuhý šampon je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Kostka se namydlí na mokré vlasy, vytvoří se hustá pěna, kterou lze lehce opláchnout. Šampon dobře promastí suchou vlasovou pokožku, zregeneruje ji a zvláční. Podle potřeby lze tuhý šampon použít i na mytí celého těla.

Hmotnost

110 g

Složení

Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Sodium Castorate, Sodium Sweet Almondate, Citrus Grandis Seed Extract, Ascorbic Acid, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Parfum, D-Limonene

 
 
Rakytník

Hippophae rhamnoides​

Pro Evropu dlouho utajovaná vitamínová bomba, bylina imunity. Plody rakytníku sbíráme v srpnu a září. Rakytník je vhodný jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Naši předkové o této bylině moc nevědí, avšak kdybychom zabrousili do historie Ruska, pěli by na tuto bylinu jen samé ódy. U nich se tato bylina používá absolutně na všechno, na regeneraci organismu, podporuje její obranyschopnost, posiluje činnost srdce, má vliv na problémy očí, snižuje bolest, léčí popáleniny, regeneruje pokožku po chemoterapiích, příznivě působí na revmatismus, léčí gynekologické problémy... 

K potírání pokožky

Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky, jeho antioxidační účinek neutralizuje nežádoucí volné radikály a tím zpomaluje stárnutí buněk. Rakytník má výborné regenerační účinky, dokáže ochránit pleť. Jeho látky vedou k omlazování pleti.

Doporučení: živý bylinkový olej s rakytníkem, bylinkové mazání s fenyklem a rakytníkem, šlehaný kokosový tuk s rakytníkem

Na očistu těla

Rakytník je zvlášť vhodný na suchou, poškozenou pokožku, které dodá vitamíny, čímž regeneruje tkáně a zpomalí stárnutí.

Doporučení: bylinkové mýdlo s rakytníkem, bylinkové mýdlo s plodem rakytníku

Na očistu vlasů

Vlasům dodává přirozený lesk a barvu, regeneruje poškozenou pokožku, vlasovému lůžku vrací pružnost, čímž se zabraňuje padání vlasů, vhodné na suché, barvené vlasy.

Doporučení: tuhý bylinkový šampon s rakytníkem

 

Parametry Přírodní tuhý bylinkový šampon s rakytníkem

Produktové číslo 2589-9874-9632
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.17 kg