Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Přírodní bylinkový olej s rakytníkem

Přírodní bylinkový olej s rakytníkem
Bylinkový olej je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Olej promastí pokožku, vyživuje jí a příjemně zklidní. Je lehce vstřebatelný, vhodný pro celé tělo včetně vlasové pokožky. Olej se používá i na velmi vysušenou pokožku. Hmotnost oleje: 140 g.
Dostupnost: skladem
cena: 206 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Bylinkový olej je vyroben ručně ze 100% přírodních látek. Olej promastí pokožku, vyživuje jí a příjemně zklidní. Je lehce vstřebatelný, vhodný pro celé tělo včetně vlasové pokožky. Olej se používá i na velmi vysušenou pokožku. 

Hmotnost

140 g

Složení

Olea Europaea Fruit Oil, Hippophae rhamnoides fruit oil, citrus grandis seed extract, glycerin, ascorbic acid

 
 
Rakytník

Hippophae rhamnoides​

Pro Evropu dlouho utajovaná vitamínová bomba, bylina imunity. Plody rakytníku sbíráme v srpnu a září. Rakytník je vhodný jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Naši předkové o této bylině moc nevědí, avšak kdybychom zabrousili do historie Ruska, pěli by na tuto bylinu jen samé ódy. U nich se tato bylina používá absolutně na všechno, na regeneraci organismu, podporuje její obranyschopnost, posiluje činnost srdce, má vliv na problémy očí, snižuje bolest, léčí popáleniny, regeneruje pokožku po chemoterapiích, příznivě působí na revmatismus, léčí gynekologické problémy... 

K potírání pokožky

Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky, jeho antioxidační účinek neutralizuje nežádoucí volné radikály a tím zpomaluje stárnutí buněk. Rakytník má výborné regenerační účinky, dokáže ochránit pleť. Jeho látky vedou k omlazování pleti.

Doporučení: živý bylinkový olej s rakytníkem, bylinkové mazání s fenyklem a rakytníkem, šlehaný kokosový tuk s rakytníkem

Na očistu těla

Rakytník je zvlášť vhodný na suchou, poškozenou pokožku, které dodá vitamíny, čímž regeneruje tkáně a zpomalí stárnutí.

Doporučení: bylinkové mýdlo s rakytníkem, bylinkové mýdlo s plodem rakytníku

Na očistu vlasů

Vlasům dodává přirozený lesk a barvu, regeneruje poškozenou pokožku, vlasovému lůžku vrací pružnost, čímž se zabraňuje padání vlasů, vhodné na suché, barvené vlasy.

Doporučení: tuhý bylinkový šampon s rakytníkem

 

Parametry Přírodní bylinkový olej s rakytníkem

Produktové číslo 7410-8523-9874
Výrobce Mýdlárna Rubens
Bylinky a přísady rakytník
Hmotnost 0.32 kg