Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Mýdlová drť do koupele s ovocným výtažkem

Mýdlová drť do koupele s ovocným výtažkem
Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany. Hmotnost: 100 g.
Dostupnost: skladem
cena: 67 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany.

Hmotnost

100 g

Složení

sodium olivate, aqua, sodium cocoate, ascorbic acid, sodium palmate citrus grandis seed extract, parfum, glycerin, Capsicum annuum fruit powder, calendula officinalis flowers

 
 
Ovocný výtažek - Jahoda a višeň

fruit extract (Classic et cerasis)

Ovocnou vůni mýdla ocení zejména děti. Vnitřní užití jistě známe všichni, pojďme se ale podívat i na možnosti vnějšího užití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Naši předci dobře znali léčivé účinky jahodníku, který používali hlavně vnitřně a to proti dně, vysokému tlaku, skleróze, ledvinovým kamenům nebo revmatismu, a to zejména ve formě výluhů a odvarů. Zevně se používal na léčbu hemoroidů či jako ústí voda proti zápachu z úst. 

Relaxační koupele

Zejména pro děti, díky jeho krásné vůni.

Doporučení: mýdlová drť s ovocným výtažkem

Na očistu těla

Mýdlo krásně voní a díky měsíčku, který je také v mýdle obsažen, zvláční pokožku.

Doporučení: bylinkové mýdlo s ovocným výtažkem

Co zajímavého na vnitřní užití?

Především kvůli tomu, že známe lesní plody spíše jako ovoce, nás velice zaujal recept na pročištění krve: 10 dkg listů jahodníku, 10 dkg listů ostružníku, 10 dkg listů maliníku. Listy před sušením necháme povadnout, poté je pomačkáme v ruce, rozprostřeme na utěrku a tu pak co nejtěsněji svineme do ruličky. Ruličku zatížíme na dva dny, pak rozvineme a dosušíme. Další krok už je jednoduchý – zalít dvě lžičky této sušené směsi vodou a pít jako čaj.

Parametry Mýdlová drť do koupele s ovocným výtažkem

Produktové číslo 3258-1236-5478
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.16 kg