Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Přírodní bylinkové mýdlo s rozmarýnem

Přírodní bylinkové mýdlo s rozmarýnem
Mýdlo je vyrobeno ručně ze 100% přírodních látek, přirozeně a šetrně pečuje o pokožku během mytí. Mýdlo má osvěžující, kořeněnou vůni rozmarýnu. Je vhodné na mytí obličeje a dekoltu, zad i celého těla. Hmotnost mýdla: 100 g.
Dostupnost: skladem
cena od: 85 Kč
Vybrat jiný

Výběr obalu Hygienický papírový sáček

  • Hygienický papírový sáček

    Hygienický papírový sáček
  • Dárkové balení - ovál (+12 Kč,-)

    Dárkové balení - ovál
  • Dárkové balení - taška (+12 Kč,-)

    Dárkové balení - taška

Nevybrali jste si z nabízených možností?

Konečná cena: 85 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Mýdlo je vyrobeno ručně ze 100% přírodních látek, přirozeně a šetrně pečuje o pokožku během mytí. Mýdlo má osvěžující kořeněnou vůni rozmarýnu. Je vhodné na mytí obličeje a dekoltu, zad i celého těla.

Hmotnost

100 g

Složení

sodium olivate, aqua, sodium cocoate, ascorbic acid, sodium palmate, citrus grandis seed extract, limonene, glycerin, Rosmarinus officinalis leaf oil, rosmarinus officinalis leaves

 
 
Rozmarýn

Rosmarinus officinalis

Její latinský název znamená „mořská rosa“, protože nejlépe se mu daří právě v blízkosti moře. Listy se sbírají v dubnu až květnu, nedřevnaté výhonky v průběhu celého roku. Rozmarýn je velmi léčivá rostlina, kterou lze užívat vnitřně i na kůži.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Ve středověku byl rozmarýn považován za elixír mládí, který nesl jméno po královně Isabele, jenž se díky němu uzdravila z DNY a omládla. Rozmarýn prokrvuje trávicí ústrojí a napomáhá tak lepšímu trávení. Působí také močopudně a příznivě ovlivňuje nízký krevní tlak. Obsahuje též spoustu antioxidantů, které pomáhají v prevenci proti rakovině.

Na očistu těla

Rozmarýn je vhodný na mastnou pleť, snižuje pocit chladu v končetinách a používá se k ošetření nečisté pleti a celulitidy.

Doporučení: bylinkové mýdlo s rozmarýnem, tuhý bylinkový šampón s rozmarýnem a heřmánkem

Co zajímavého na vnitřní užití?

Že nelze spojit léčivé vlastnosti bylin a chuť vína? Vyzkoušejte recept na Rozmarýnové víno. Nnaložíme asi 85 g natě rozmarýnu do 1 l bílého suchého vína, necháme vylouhovat 8 dní, potom užíváme 20-50 ml denně. Tento nápoj zvyšuje nízký tlak.

A co je psáno krásnou češtinou v Matthioliho Herbáři

„Vpouštěním dýmu nebo páry z pálené rozmarýny do hrdla a do nosu jest dobré proti kašli a proti zahlenění hlavy. Pomazání týlu olejem je prospěšné pro ochromené nebo zatvrdlé údy a slouží také k obraně před šlakem.“

Parametry Přírodní bylinkové mýdlo s rozmarýnem

Produktové číslo 4551-5587-9965
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.16 kg