Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Mýdlová drť do koupele s levandulí

Mýdlová drť do koupele s levandulí
Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany. Hmotnost: 100 g.
Dostupnost: skladem
cena: 67 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Mýdlová drť je vyrobena ze 100% přírodních látek, pokožku vyživuje a zanechá ji jemnou a hebkou. Mýdlová drť obsahuje strouhané přírodní bylinkové mýdlo a sušenou bylinu. Doporučujeme 1 polévkovou lžíci do napouštějící se vany.

Hmotnost

100 g

Složení

sodium olivate, aqua, sodium cocoate, ascorbic acid, sodium palmate, citrus grandis seed extract, linalool, glycerin, Lavandula angustifolia oil, lavandula officinalis flowers

 
 
Levandule

Lavandula angustifolia​

Tato rostlina je předurčena k mytí a ke kosmetickým účelům, neboť její latinský název je odvozen od slova lavare = mýt se. Květy levandule se sbírají na počátku kvetení, tj. červen, červenec. Levandule je vhodná jak na vnější, tak vnitřní použití.

Jaké účinky naši předkové vypozorovali?

Této bylině jsou připisovány antidepresivní a uklidňující účinky. Důležité uplatnění je v natírání bolavých míst při revmatismu, zánětech nervů a migréně. Levandule také příznivě působí na krevní tlak a srdeční činnost.

Relaxační koupele

Levandulová koupel zlepšuje krevní oběh, celkově oživuje organismus.

Doporučení: levandulová mýdlová drť do koupele

K potírání pokožky

Levandule je vhodná při migréně, na bolavá revmatická místa, posiluje organismus a tiší bolesti hlavy. Také se používá při zchvácenosti a revmatismu, na povrchové popáleniny, hmyzí bodnutí.

Doporučení: živý bylinkový olej s levandulí

Na očistu těla

Levandule má antiseptické a antibakteriální účinky.

Doporučení: bylinkové mýdlo s levandulí

Co zajímavého na užití?

K výborným receptům na využití léčivých vlastností levandule vnitřním užitím patří Levandulový sirup: 3 citrony, 1 kg cukr krystal, 500 g levandulových větviček a květů, 3 celé skořice, 1 litr vody. Větve opláchněte a dejte do hrnce s vodou. Přihoďte pokrájené citrony a skořici. Směs přiveďte k varu a vařte 15 minut. Sundejte z plotny a nechte 24 hodin odpočinout. Následně sceďte a přiveďte opět k varu. Za stálého míchání přisypte cukr a vařte do požadované hustoty. Plňte do skleniček a lahví a nezavařujte.

Parametry Mýdlová drť do koupele s levandulí

Produktové číslo 7223-9458-3211
Výrobce Mýdlárna Rubens
Hmotnost 0.16 kg