Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Polštář Micro Jacquard

Polštář Micro Jacquard
Polštář Micro-Jacquard 70/90 cm je vyroben z polyesterové náplně ve formě kuliček a žakárové tkaniny.
Dostupnost: skladem 4 ks
cena: 960 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Polštář Micro-Jacquard je vyroben z příjemné žakárové tkaniny a polyesterové náplně ve formě kuliček. Polštář má klasickou velikost a je vhodný pro alergiky.

Složení

Polštář má vrchní tkaninu z bílého mikrovlákna s žakárovým motivem „ měsíc a hvězdy“ prošité s rounem ze značkového vlákna (100% PES). Náplň tvoří značkové polyesterové kuličky o hmotnosti 750 g. Polštář a vyjímatelná náplň je se zipem, což umožňuje případné doplnění nebo odebrání náplně.  Polštář je dodáván v taškách.

Rozměr       

70/90 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že jakékoli mechanické působení na výrobek musí být mírné a působení teploty, vlhkosti a pomocných prostředků apod. musí být krátké.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

Parametry Polštář Micro Jacquard

Produktové číslo 5546-9876-3654
Výrobce FAN
Typy lůžkovin polštáře
Typy polštářů S polyesterovými kuličkami
Hmotnost 1.45 kg