Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Polštář Aloe Vera

Polštář Aloe Vera
Polštář Aloe Vera 70/90 cm je vyroben z polyesterové náplně ve formě kuliček a z jemné tkaniny s úpravou Aloe Vera prošité s rounem ze 100% PES.
Dostupnost: pouze 1 ks
cena: 860 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Polštář Aloe Vera je vyroben z jemné tkaniny s úpravou Aloe Vera prošité s rounem ze 100% PES a náplně ve formě polyesterových kuliček. Symbol rostliny Aloe Vera je vyražený do tkaniny zeleného lemu polštáře. Aloe Vera má pozitivní vliv na lidskou pokožku. Polštář má klasickou velikost a je vhodný pro alergiky.

Složení

Polštář má vrchní tkaninu z bílého mikrovlákna s úpravou Aloe Vera prošitý s rounem (100% PES). Náplň tvoří značkové polyesterové kuličky o hmotnosti 850 g. Polštář a vyjímatelná náplň je se zipem, což umožňuje případné doplnění nebo odebrání náplně. Polštář je dodáván v taškách.

Rozměr       

70/90 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že jakékoli mechanické působení na výrobek musí být mírné a působení teploty, vlhkosti a pomocných prostředků apod. musí být krátké.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

Parametry Polštář Aloe Vera

Produktové číslo 7984-9654-2265
Výrobce FAN
Typy lůžkovin polštáře
Typy polštářů S polyesterovými kuličkami
Hmotnost 1.45 kg