Nábytek Zdravé spaní OLI laky Další

Polštářek viskoelastický Almohada Cervikal

Polštářek viskoelastický Almohada Cervikal
Profilovaný polštářek Almohada Cervical je vyroben z viskoelastické pěny s paměťovým efektem a ze 100% bavlny.
Dostupnost: pouze 1 ks
cena: 1 290 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Anatomický polštářek Almohada Cervical je viskoelastické pěny. Polštářek je celopratelný (potah se nedá svléknout z visko jádra), proto je vhodný pro alergiky a astmatiky.

Složení

Polštářek značky Almohada Cervical je vyroben ze kombinací 100% bavlny obsahující výtažky přírodní soji a viskoelastické pěny s paměťovým efektem, která se perfektně přizpůsobuje tvaru našeho těla. Prostřednictvím technologie drážkování je na povrchu polštářku vytvořena síť kanálků, které rozptylují teplo a vlhko. Polštářek zajišťuje dokonalou oporu páteře, krku i hlavě. Přírodní soja zabraňuje množení roztočů a mikroorganismů. Je dodáván v taškách.

Rozměr       

33/60 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může prát v pračce při teplotě prací lázně nejvýše 60°C. Mechanické působení, máchání při postupně klesající teplotě vody a odstřeďování odpovídá šetrnému programu pračky.

Znak uvedený pod symbolem znamená, že jakékoli mechanické působení na výrobek musí být mírné a působení teploty, vlhkosti a pomocných prostředků apod. musí být krátké.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

Parametry Polštářek viskoelastický Almohada Cervikal

Produktové číslo 3398-4569-8974
Výrobce Don Almohadon
Typy lůžkovin polštáře
Typy polštářů Viskoelastické
Hmotnost 1.15 kg