Zdravé spaní Nábytek Oleje a laky Další

Polštář Texas

Polštář Texas
Polštář Aloe Vera 70/90 cm je vyroben z polyesterové náplně ve formě kuliček a z jemné bavlněné tkaniny typu perkal a prošitý s rounem ze 100% PES.
Dostupnost: skladem 1 ks
cena: 900 Kč
Odeslat dotaz přímo na výrobce
Odeslat dotaz přímo na výrobce

Informace o produktu

Popis

Polštář Texas je vyroben z jemné bavlněné tkaniny typu perkal a prošitý s rounem ze 100% PES a náplně ve formě polyesterových kuliček. Povrchová tkanina polštáře je jemná, nadýchaná a příjemná na dotyk. Polštář má klasickou velikost a je vhodný pro alergiky.

Složení

Polštář má vrchní tkaninu z bílé 100% bavlny typu perkal prošitou s rounem (100% PES). Náplň tvoří značkové polyesterové kuličky Comforel o hmotnosti 850 g. Polštář a vyjímatelná náplň je se zipem, což umožňuje případné doplnění nebo odebrání náplně. Polštář je dodáván v taškách.

Rozměr       

70/90 cm

Ošetření výrobku

Výrobek se může vyvářet. Při praní v pračce nevyžaduje zvláštní opatrnost. Mechanické působení, máchání bez kontroly teploty vody a odstřeďování odpovídá normálnímu progranu pračky.

Výrobek se nesmí bělit.

Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

Výrobek se nesmí žehlit.

V závislosti na použitém rozpouštědle se při chemickém čištění vyžaduje určitá opatrnost při mechanickém působení a při volbě teploty sušení. Výrobek se může čistit tetrachloreténem (perchloretylénem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem s omezeným přidáním vody.

Parametry Polštář Texas

Produktové číslo 6549-9513-9547
Výrobce FAN
Hmotnost 1.45 kg