Najdete nás na Facebooku.
Úvodní strana O firmě

Zdravý spánek

Společnost Kopeko byla založena v roce 1994 jako rodinná firma. Náš hlavní cíl je stále stejný - prodej kvalitních matrací, lamelových roštů a zdravý spánek našich klientů. V začátcích firma matrace a rošty dovážela ze zahraničí. Pro zlepšení kvality a dostupnosti zboží byl dovoz koncem devadesátých let postupně nahrazen vlastní výrobou. V současnosti vyrábíme veškerý sortiment uvedený na našich www stránkách. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou zejména ložnicového nábytku a také velkoobchodně prodáváme laky a mořidla na dřevo. Zaměřujeme se na výrobky s vysokou užitnou hodnotou.

Naše výrobky byly klinicky posouzeny nemocnicí, která je na seznamu pověřených nemocnic Ministerstva zdravotnictví, proto jsou pro Váš zdravý spánek to nejlepší. Výsledkem hodnocení je, že anatomické polštářky, matrace a lamelové rošty splňují kritéria pro zdravý spánek a naše firma může pro své výrobky používat označení „zdravotní".

Na konci roku 2012 získala naše firma ocenění od Sdružení českých spotřebitelů a to cenu Spokojený zákazník. Cenu předal hejtman Jihočeského kraje pan Mgr. Jiří Zimola zástupci firmy panu ing. Petru Marešovi.

Zdravý spánek

Ocenění spokojený zákazník

pdfTisková zpráva ke stažení258.23 KB

Kopeko s.r.o. - Váš zdravý spánek.

 
Firemní prodejna na adrese Krátká 324, Písek.

Otevřeno pondělí až pátek 7,30 - 17 hod.

Přijďte se podívat a vybrat si z naší široké nabídky zdravotních matrací, lamelových roštů a dřevěných postelí.